Pálky

LOGO-verze-4aPřipravujeme pro vás internetové stránky s obsahem softball – baseball, kde najdete blog se zajímavostmi, objednávkovou službu, e-shop.
We’re preparing a website to you with content softball – baseball, where you will find interesting news, e-shop, ordering service.

 

 

 


IMG_20130505_151616_162_zpsd2055216

Dopadla Vaše pálka takto?
Máte-li problém s obnovením starého sportovního vybavení, nebo s nákupem nového, který Vám vyhovuje a nemůžete jej sehnat u místních dodavatelů? Můžete využít služeb těchto webových stránek a zboží si objednat přímo na e-shopech v Americe. Pakli-že Vaše požadavky “nehoří”, tak můžete vložit několik odkazů na požadované vybavení a my jej po další dohodě a prověření pro Vás nakoupíme.
Celá akce, trvá měsíc až dva, podle toho, zda se nám podaří naplnit limit 8kg na jednu zásilku.  Pravda, není to obratem, ale sportovní zboží nejsou vajíčka a nepodléhají zkáze. 🙂  Při troše plánování lze dostat vyhlídnuté zboží včas. Na dopravu používáme USPS (více zde: http://ircalc.usps.com/ ). Můžete nejen plánovat, ale i číhat na různé akční slevy atd… Tímto se zboží stává ještě levnější a dostupnější pro naše příznivce softballu a beseballu. Zároveň je třeba upřesnit, že lákavé ceny na amerických e-shopech, nejsou pro zadavatele objednávky, konečnou cenou. Je třeba započítat clo 2.5% a hlavně DPH (21%) a také poštovné.
Bohužel někdy celník clo započítá, někdy ne, podle toho jak se vyspí, někdy neuvalí clo, protože jde o sportovní vybavení…
Příklad: kompozitová pálka pod 150$ je slušná cena, při kurzu 25,5 (aktuální zde (odkaz – kurzy.cz)) je to 3825.-Kč, plus DPH 21%  4590.- Kč,  + clo 2,5%,  + poštovné 90$ – 2295.-Kč
Dále zde naleznete seznam sportovního vybavení, které již k nám dorazilo, nebylo vyzvednuto, nebo zaplaceno. Jedná o zboží nové, nebo je-li to uvedeno o zboží mírně “jeté” nebo zboží bazarové.
V současné době je cílem celého projektu dovybavit sportovním vybavením širokou a hlavně mladou softballovou i baseballovou 😉 menšinu. Vbudoucnu, až se doladí procesní toky, bude tato služba dovoz zboží na zakázku, drobně zpoplatněna. Zatím, než  a zda se to rozjede bude výsledkem NULA!
V současné době se stránky dotváří,  takže posílejte své dotazy, odkazy na sportovní vybavení emailem na:  info@koloklinika.cz