Půjčovna e-kol

Půjčte si od nás elektro-kolo, vyzkoušejte si ho před nákupem, za malý poplatek si vyzkoušíte jak se Vám na elektro-kole bude jezdit. Poslední půjčovné Vám po objednání nového kola vrátíme nebo odečteme z pořizovací ceny.

K dispozici máme tato elektro-kola:

HAWK BOSCH PERFORMANCE CX (2017):

 

Lehký hliníkový rám s dokonale vyváženou sportovní geometrií a značkovým elektromotorem špičkových parametrů. Apache Hawk ve svém nejvyšším provedení cílí na sportovně založené jezdce i rekreační cyklisty všech věkových i výkonnostních kategorií. Jeho domovem jsou převážně lesní stezky a pěšiny, cizí mu však není ani jízda po silnicích či cyklostezkách. Do detailu promyšlené osazení se vzduchovou odpruženou vidlicí, pevnými 29“ zapletenými koly a moderní vysokokapacitní baterií je zárukou pohodlné a ničím nerušené jízdy po mnoho a mnoho kilometrů.

MANITOU BOSCH ACTIVE 300 (2017):

 

Moderní horské elektrokolo s lehkým hliníkovým rámem, dokonale padnoucí sportovní geometrií a značkovým středovým elektromotorem. Skvěle poslouží při vyjížďkách po lesních stezkách a trailech všeho druhu, nezalekne se však ani svižných přesunů po silnicích a cyklostezkách. Baterie s vysokou kapacitou je zárukou dlouhého dojezdu. Vyvážené osazení v čele s odpruženou vidlicí a 27.5“ zapletenými koly nabídne tolik pohodlí, kolik jen na svých výpravách můžete potřebovat.

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar
captcha