Půjčovna e-kol

Půjčte si od nás elektro-kolo, vyzkoušejte si ho před nákupem, za malý poplatek si vyzkoušíte jak se Vám na elektro-kole bude jezdit. Poslední půjčovné Vám po objednání nového kola vrátíme nebo odečteme z pořizovací ceny.

K dispozici máme tato elektro-kola:

HAWK BOSCH PERFORMANCE CX (2017):

 

Lehký hliníkový rám s dokonale vyváženou sportovní geometrií a značkovým elektromotorem špičkových parametrů. Apache Hawk ve svém nejvyšším provedení cílí na sportovně založené jezdce i rekreační cyklisty všech věkových i výkonnostních kategorií. Jeho domovem jsou převážně lesní stezky a pěšiny, cizí mu však není ani jízda po silnicích či cyklostezkách. Do detailu promyšlené osazení se vzduchovou odpruženou vidlicí, pevnými 29“ zapletenými koly a moderní vysokokapacitní baterií je zárukou pohodlné a ničím nerušené jízdy po mnoho a mnoho kilometrů.

MANITOU BOSCH ACTIVE 300 (2017):

 

Moderní horské elektrokolo s lehkým hliníkovým rámem, dokonale padnoucí sportovní geometrií a značkovým středovým elektromotorem. Skvěle poslouží při vyjížďkách po lesních stezkách a trailech všeho druhu, nezalekne se však ani svižných přesunů po silnicích a cyklostezkách. Baterie s vysokou kapacitou je zárukou dlouhého dojezdu. Vyvážené osazení v čele s odpruženou vidlicí a 27.5“ zapletenými koly nabídne tolik pohodlí, kolik jen na svých výpravách můžete potřebovat.

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar
Error! CAPTCHA requires the GD library activated in your PHP configuration. Please check more here.