Vítejte…

Vítejte…
Vážení, otvíráte internetovou stánku o kolech, bicyklech, velocipédech a všem možném podobném a přidruženém. Otvírá se vám servis a obchod s koly, součástkami a příslušenstvím. Dále zde naleznete poradnu, či diskusní fórum, naleznete zde nejrůznější odkazy na firemní cyklostránky. Také zde bude kalendář akcí cyklistických, orienťáckých, cykloturistických, outdoorových a já nevím ještě jakých, pořádaných na naší malé středoevropské hroudě. Naše snaha je poskytnout komplexní servis našim zákazníkům.

Zabýváme se přestavbou stávajících i nových kol na elekrtopohon, k tomuto účelu používáme komponenty firmy EV Bike, pro kterou provádíme, jako smluvní partneři, odbornou montáž.

Pro Vaši konkrétní představu uvádíme náš ceník prací ve formátu pdf.

Nebaví Vás zakopávat přes zimu o svá kola v předsíni, strachovat se o ně a čistit je na jaře po vyháčkování ze sklepa?

Využijte naší služby, uskladnit je u nás v našem skladu. Na jaře dostanete kolo umyté a seřízené, jen vyrazit. Ušetříte za jarní servis a navíc si užijete vice prostoru ve vašem bytě, sklepě atd..!!!

Více ZDE ve smluvních podminkách.

Prodej funguje již několik let, je možné volat, mailovat. Máte-li nějakou myšlenku, nápad, přání, není problém toto probrat a uskutečnit.V naší firmě dbáme obzvláště na individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Napsat komentář